نتایج جستجو برای عبارت :

نوشته ای جالب از داستایوفسکی

باحال ترین و خفن ترین و جالب ترین و دانلود عکس نوشته خوشگل و زیبا برای پروفایل با کیفیت خوب
دانلود قشنگ ترین و عاشقانه ترین عکس نوشته های خوشگل برای پروفایل اینستاگرام و دانلود با لینک مستقیم
زیبا ترین و جدید ترین و بهترین و جالب ترین و دانلود عکس نوشته خوشگل برای پروفایل با کیفیت عالی و خوب
عکس نوشته خوشگل برای پروفایل تلگرام و دانلود عکس نوشته های خوشگل با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین و جالب ترین و زیبا ترین عکس نوشته های خوشگل بر
عکس نوشته تبریک میلاد امام رضا ع و دانلود عکس نوشته های باحال و جذاب میلاد امام رضا (ع) با لینک مستقیم
بهترین و جذاب ترین و قشنگ ترین و جالب ترین و باحال ترین عکس نوشته های تبریک میلاد امام رضا ع با کیفیت عالی و خوب
عکس نوشته تبریک میلاد امام رضا ع با کیفیتهای عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های میلاد امام رضا (ع)
زیبا ترین و جالب ترین و قشنگ ترین و باحال ترین عکس نوشته تبریک میلاد امام رضا ع با کیفیت های عالی و خوب
دانلود جدید ترین و بهترین
عکس نوشته های دهه کرامت و دانلود رایگان عکس نوشته های جدید دهه کرام با لینک مستقیم
زیبا ترین عکس های جشن های دهه کرامت و دانلود عکس نوشته های دهه کرامت با کیفیت های عالی و خوب
دانلود قشنگ ترین و جذاب ترین عکس های روز ولادت امام رضا (ع) و دانلود عکس نوشته دهه کرامت
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین عکس نوشت های دهه کرامت و دانلود عکس نوشته های دهه کرامت
عکس نوشته های جدید و جالب و باحال دهه کرامت با کیفیت های مختلف و دانلود با لینک مستقیم

اد
عکس نوشته های فوق العاده زیبای فلسفی و الهام بخش
عکس نوشته فلسفی
سلام به دوستای عزیزم
اینبار با ۲۸ عکس نوشته زیبا خدمتتون رسیدیم
با موضوعات ِ : الهام بخش ، فلسفی و عرفانی ، نکات عاشقانه زندگی و …
با ما در ادامه همراه باشید

گلچین بهترین عکس نوشته های الهام بخش برای پروفایل
متن های قشنگ نوشته شده روی عکس
تکست گرافی امیدوارانه – عکس نوشته امیدوارکننده
عکس نوشته قشنگ آموزنده
تکست گرافی الهام بخش
عکس نوشته های فلسفی برای پروفایل
عکس نوشته م
دانلود زیبا ترین و باحال ترین و عکس نوسته های روز دختر برای پروفایل و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک
بهترین و جالب ترین و جذاب ترین و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت های عالی و خوب
عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و جذاب ترین و عکس نوشته های روز دختر و دانلود عکس نوشته های روز دختر مبارک با کیفیت مختلیف
دانلود جدید ترین و بهترین و جذاب ترین و و
عکس نوشته های میلاد امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های میلاد امام رضا ع با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین کیفیت های عکس نوشته های حرم امام رضا (ع) و دانلود رایگان عکس نوشته های میلاد امام رضا
باحال ترین و قشنگ ترین و باحال ترین و جالب ترین عکس های حرم با کیفیت های عالی و خوب و عکس نوشته های میلاد امام رضا
عکس نوشته های میلاد امام رضا با کیفیت های خوب و عالی و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا با لینک مس
احساس می کنم چند وقتیست که نوشته هایم اسیر چهارچوب ها و قواعد شدند.قواعدی که اجازه نمی دهند مثل قبل راحت تر بنویسم.نمی دانم خوب است یا بد؟ شاید خوب چون هرچیزی را نمی نویسم و ساعت ها جملات را کنار هم می نشانم و هی با خودم می گویم یعنی منظورم را به مخاطب رساندم یا نه...شاید بد چون شدم خانم ناظم نوشته هایم و هی ازشان غلط های الکی میگیرم.اسارت نوشته هایم  را وقتی فهمیدم که بارها می نویسم و پاک می کنم.هربار از اول می خوانمش و می گویم نه نشد..نه انگار مف
عکس های جالب و دیدنی روز 22 خرداد 1398
برداشتن آب از دریاچه ای خشک شده در “چنای” هند/ رویترز
اتاق تخلیه استرس در نمایشگاه لوازم مصرفی برقی در شهر شانگهای چین/خبرگزاری فرانسه
عکس فارغ التحصیلی دانش آموزان مدرسه ای در “جیانگسو” چین
جنسیس جی 80 مدل 2018
استقبال از گردشگران اروپایی در بندر شهر کلمبو سریلانکا/ رویترز
بدون شرح
گاوبازی در مادرید اسپانیا/EPA
robeka robeka.ir تصاویر دیدنی تصاویرجالب تصاویرجالب و دیدنی روبکا عکس های جالب عکس های جالب و دیدنی عک
کتاب رنج های ورتر جواب رو خوندم. خیلی خیلی چیزای جالب داخلش نوشته بود. اما یه چیزو درست متوجه نشدم، مثل اینکه کتاب ۱۷۸ صفحه بود و بعد از تموم شدنش ناشر نظر خودش رو نوشته بود و درباره کتاب و گوته حرف‌هایی زده بود، بعدش هم مترجم. این نظرها هم تقریبا مفصل بودند و البته که من رو یاد این جمله نه چندان مودبانه اما به‌حق انداختند: کی نظر شما رو خواست؟!
حالا به هرحال کتاب به اندازه کافی خوب بود که به این نکنه توجهی نکنم الان، اما اولش خیلی عصبانی شدم!
عکس های دیدنی و جالب 15 بازدید
گلف بازی در ساحل کالیفرنیا
زنان مسئول صندوق های رأی انتخابات ریاست جمهوری قزاقستان
فروشنده دوره‌گرد سیر و پیاز در شهر هاوانا کوبا/ خبرگزاری فرانسه
بدون شرح
یک طرفدار تیم ملی کریکت پاکستان در بازی این تیم مقابل استرالیا در جام جهانی کریکت در بریتانیا/ گتی ایمجز
بدون شرح
بازدید
“سوفی” با لقب سلطنتی “کنتس وِسِکس” همسر شاهزاده “ادوارد” از اعضای
خاندان سلطنتی بریتانیا از اردوگاه آوارگان سوری در دره “بقاع”
سلامممم
تولد دوستم نزدیکه و من میخوام به جز کادوی اصلی بهش از این شیشه ها بدم که توش نوشته میزارن و تزئینش میکنن اما نمیدونم چی بنویسم توش =/ مثلا میخوام از این چالشا باشه که بگه امروز فلان کارو بکن یا جمله های شاد کننده یاهر نوشته جالب دیگه ای
کسی ایده ای داره؟ چه برای چالش چه جمله یا کار دیگه ای که میشه کرد (راستی میخوام تو این شیشه ها باشن منتها سایز بزرگش) :

همینطور که میدونید من سربازی هستم اونم توی جزیره سیری
روز شمار سربازی من داره به حرکت در میاد تا آخرین روز ها رو برای من تاریخی کنه.
پس وقتی از آخرین حضور توی جزیره سیری و پایان سربازیم برگردم ( ان شاء الله ) ، 40 نوشته رو که هر روز می نویسم براتون منتشر می کنم.
اتمام سربازی من یه شروع بسیار جالب خواهد داشت که اونو اگه زنده بودم براتون مطرح میکنم از یه فرصت بسیار جالب و مهم
اولین نشست کتابخوان مدرسه ای در سال جدید مورخه 1398/01/28 ساعت 9 صبح روز چهارشنبه  با همکاری دبیرستان متوسطه نوروز برگزار گردید در این نشست کتابهای جالب و علمی و داستانی توسط دانش آموزان فعال و کتاب دوست معرفی گردید که اسامی ارائه دهندگان به شرح ذیل اعلام می گردد: کتاب حفاظت محیط زیست نوشته رزی هارلو توسط ابراهیم زنگی زهی ، کتاب شهید صیاد شیرازی تالیف داود بختیاری دانش ور توسط سینا میربلوچ، کتاب عطار نوشته مسعود علیا توسط الیاس بلوچ زهی، کتاب د
قلیان کشیدن یکی از عادات فرهنگی ما ایرانی ها است که توانسته در جریان کشمکش ها و تغییرات فرهنگی خود را به نسل ما برساند. درباره اینکه قلیان کشیدن چقدر مضر است مقالات زیادی نوشته شده و توصیه های بسیار شده است. حتی در جایی خواندم که نوشته بود هر وعده قلیان که مصرف می شود اندازه 5 پاکت سیگار دود وارد ریه های فرد مصرف کننده می کند.
همچنین مقاله ای خواندم که در مورد اهمیت فرهنگی و اقتصادی قلیان نوشته بود، اینجا می توانید بخوانید که چطور قلیان می توا
دانلود جدید ترین و باحال ترین عکس نوشته های روز صنعت و معدن مبارک باد و دانلود عکس تبریک روز صنعت معدن با لینک مستقیم
دانلود بهترین عکس های زیبا و جالب و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و متن تبریک روز صنعت معدن
عکس نوشته های با حال و کاریکاتور های روز صنعت و معدن و دانلود عکس نوشته های زیبا ی و تبریک روز صنعت معدن
بهترین متن های جدید و باحال و تماشاچی پسند و دارای سنگینی مطالب و دانلود عکس های تبریک روز صنعت معدن
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا
ایده‌ی جالب برای عاشقان کتاب + تصاویر
به نظر شما چه هدیه‌ای، البته به‌غیراز کتاب (!)، برای عاشقان کتاب جالب است؟  باآن‌همه قفسه پر از کتاب احتمالاً نیازی به یک کتاب دیگر ندارند. اما نظرتان راجع به لوازم جانبی که با موضوع کتاب طراحی‌شده‌اند، چیست؟ از بالشت‌های کتاب مانند گرفته تا پتوهایی که مثل کتاب ورق می‌خورند و می‌توان آن‌ها را خواند. در ادامه تماشاگر ایده‌های جالبی باشید که طراحان خلاق برای ساخت وسایل معمولی از کتاب الهام گرفته‌
این نوشته ها از سایر وبلاگ های بیان انتخاب شده و شاید برای شما هم جالب باشد
۱- هشتاد میلیون قدم برای کشورمان ایران
۲- چگونه اراده‌ی خود را عملی کنیم؟
۳- خرداد و تیرماه ۹۸
۴- قدردانی و تشکر باید کرد
۵- روی خط عاشقی
دقت کنید که پیشنهاد این نوشته ها به معنای تایید ۱۰۰ درصدی محتوای آنها نیست...
بی چاره دل که غارت عشقش به باد دادای دیده خون ببار که این فتنه کار توست
این بیت شعر از هوشنگ ابتهاج رو تو اینستاگرام دیدم گفتم تو گوگل سرچ کنم یه بار دیگه شعرشو کامل بخونم. بعضی وقت‌ها یه شعری رو آدم هزار بار میشنوه و میخونه ولی اونقدر توش عمیق نمی‌شه و درکش نمی‌کنه اما گاهی تو یه روزهایی از زندگی همون بیت شعر رو انقدر خوب می‌‌فهمه که با خودش میگه من این همه این شعر رو شنیدم چرا به معنیش خوب دقت نکرده بودم؟
یه سایتی رو از جستجوی گوگل انتخاب ک
عکس های عاشقانه
عکس نوشته های زیبا مخصوص صبح بخیر

عکس نوشته های مخصوص صبح بخیر

عکس نوشته صبح بخیر

عکس نوشته های زیبای صبح بخیر

عکس نوشته مخصوص صبح بخیر

عکس صبح بخیر

عکس نوشته زیبا صبح بخیر گفتن

عکس زیبا صبح بخیر

عکس نوشته های زیبا
آمده ام چیز خیلی خیلی مهمی به شما بگویم. یک بار سال نود و شیش و یک بار سال نود و هفت در این وبلاگ در مورد روح الله مطلب نوشته ام.
یکی این و یکی ام این .
اگر کسی از قدیم برایم باقی مانده باشد، حتما او را یادش هست.
قرار من در مورد دیدن روح الله با خودم ادام داشت. در فضای مجازی دنبالش کردم. گاهی خیلی کوتاه حرف میزدیم. تا چند وقت پیش که برایم پیغوم نوشت دوست دارد من را از نزدیک ببیند. برایم نوشت به نظرش آدم درستی هستم. برایم نوشت امیدوار است حالم خوب باش
توصیف آقا از شهید صیاد شیرازی در تقریظ‌شان بر کتاب «در کمین گل سرخ»
+ نمونه‌ جالب و بی‌سابقه‌ای از گزارش جنگ در ضمن داستان شیرین زندگی
در مراسم هشتمین پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت که صبح امروز (سه‌شنبه) و در آستانه‌ی روز ارتش در گلزار شهدای بهشت زهرای تهران برگزار شد، تقریظ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای بر کتاب «در کمین گل سرخ» منتشر شد.

۱- در کمین گل سرخ

متن تقریظ رهبر انقلاب اسلامی بر این کتاب -که روایتی از زندگی شهید سپهبد علی صیا
ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زیاد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر روزنامه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد.
تو از منی و از نوشته های من بلند شده ایسال ها پیشخوابِ تو را دیدم.خوابی که هیچ تصویر چهره ای نداشتو فکر می کردم او همان گمشده ی من استنیمه ی پنهانِ من‌‌‌...وقتی قلبم شیرین می شودو پروانه در عمق آن می رقصند،احساس می کنم گمشده ام راپیدا کرده امو آن غریبه ای که توی خواب های پولکی امنگاهی گرم داشت،تو بودی!فراموش مکن؛فراموشت نخواهم کرد!با تمام وجود آن را درک کنو هر از گاهی اگر وقتی پیش آمدبه نوشته هایم بیندیشو آن ها را زیر لب زمزمه کن.که از دلم بلن
زیبا ترین و جدید ترین عکس نوشته های میلاد امام هشتم (ع) و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا با کیفیت عالی
جدید ترین و بهترین عکس نوشته های بروز ایرانی از حرم مطهر امام رضا (ع) و دانلود عکس نوشته های ولادت امام رضا
بهترین و جذاب ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های ولادت امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته
عکس نوشته های ولادت امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های میلاد امام رضا (ع) با لینک مستقیم
د
عکس های جالب و دیدنی روز 25 خرداد 1398 در سایت روبکا مشاهده نمایید
مهمانی سالانه کلاه در نیویورک/ خبرگزاری فرانسه
پرواز بالون ها در استان نوشهر، ترکیه
پرواز پرنده های نظامی توپولوف تو-160 و تو-22ام3 برفراز آسمان مسکو، روسیه
تویوتا جی تی 86 مدل 2019
فعالیت کشاورزان در مزرعه برنج- هفئی، چین
قایق‌های ماهیگیری در بندر کراچی پاکستان/ آسوشیتدپرس
دومین سالگرد حادثه آتش‌سوزی در برج “گرنفل” لندن/ گتی ایمجز
رونمایی از نخستین لباس پرنده ساخت کمپانی
حرف خاصی نیست.
فقط میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن خالی ات میکند.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
عکس های جالب و دیدنی روز 29 خرداد 1398 در روبکا مشاهده نمایید امیدوارم مورد توجهتون قرار بگیره.
خشک کردن یک نوع غذای خمیری ادویه‌دار در آگارتالا هند/ گتی ایمجز
تصاویر دیدنی
چهار زنبورخوار در روستایی در چین
تصاویر روز
عبور یک خرس قطبی در خیابانی در شهر صنعتی” نوریلسک” در منطقه سیبری روسیه/ رویترز
تصاویرجالب
شستشوی یک اسب در ساحل باریکه غزه
تصاویرجالب و دیدنی
مراسم آغاز رسمی کارزار انتخاباتی ترامپ برای انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا د
سلام
دلم می خواهد توی این پست باهم یک گفتگو کنیم.یک گفتگوی دوستانه و  دو طرفه
مثلا :
بگید از کجا هستید؟
چی شد وبلاگ و نوشته هام برایتان جالب شد؟
من بیشتر اوقات وقت کتاب خواندن،وبلاگ گردی و  گوش دادن به یک پادکست ،ظاهر شخصی که اون متن را نوشته یا درباره اون حرف می زنند را توی ذهنم تصویر سازی می کنم، تصویر من توی ذهنتان چه شکلیه؟
دیگه..

مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از انجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
این عکس را امشب، در اولین روز آغاز تبلیغات مجلس در میدان اطلسی #یزد گرفتم. تصویری از ضجه‌ی مردمی زجر دیده. از آن خط کج و معوج مشخص است نویسنده از کدام طبقه اجتماعی است. کسی که این ضجه را با جانش نوشته. حس نوشته‌ای را میدهد که یک زندانی با خون خویش بر دیوار زندان نوشته باشد. جای چنگ زدن‌های این جسم نیمه‌جان کنار نوشته خویش بر این دیوار زندان پیداست. چقدر همین عبارت حرف دارد. او از همه بریده. برایش هیچ کس مهم نیست. هیچ آرمانی نمیخواهد. او میگوید:
هر"پرهیزکاری" گذشته ای دارد و هر "گناه کاری" آینده ای پس قضاوت نکن.میدانم اگر قضاوت نادرستی در مورد کسی بکنم،دنیا تمام تلاشش را میکند تا مرا در شرایط او قرار دهد تا به من ثابت کند. در تاریکی همه ی ما شبیه یکدیگریم.
محتاط باشیم، در "سرزنش "و "قضاوت کردن" دیگران وقتی ؛نه از "دیروز او" خبر داریم، نه از "فردای خودمان"
قسمت جالبی از متن کتاب "شیاطین"داستایوفسکى
زیبا ترین و جذاب ترین و خفن ترین عکس پروفایل های روز دختر و پسر و دانلود عکس نوشته روز دختر
دانلود بهترین و قشنگ ترین و عکس های روز دختر و دانلود عکس نوشته روز دختر با کیفبت های عالی و خوب برای پروفایل
دانلود بهترین کیفیت ها و باحال ترین و جذاب تری عکس نوشته های روز دختر و دانلود عکس نوشته روز دختر
عکس نوشته روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و باحال ترین عکس نوشت
احتمالا برایتان جالب است تا با ۲۶ حقیقت جالب در مورد بشر آشنا شده و متوجه شوید که برخی از رفتارها و افکار ما از کجا منشا گرفته و چه رازهایی در خود نهان دارند.
برای این منظور در ادامه با ما همراه باشید.
۱- دوستی هایی که در خلال ۱۶ تا ۲۸ سالگی شکل می گیرند، دوام و پایداری بیشتری دارند.
۲- زنان بیشتر به سمت مردانی با صداهای بم و قوی کشش دارند زیرا به نظرشان این مردان اعتماد به نفس بیشتر و پرخاشگری کمتری خواهند داشت.

ادامه مطلب
دانلود جدید ترین و بهترین عکس نوشته های باحال و زیبا از عکس حرم مطهر امام رضا و عکس پروفایل روز تولد امام رضا (ع)
زیبا ترین و قشنگ ترین عکس پروفایل های جدید و با بهترین کیفیت از روز تولد امام رضا با کیفیت های عالی و خوب
جملات زیبا در مورد میلاد امام رضا (ع) و دانلود بهترین  و زیبا ترین و قشنگ ترین و عکس پروفایل های روز تولد امام رضا
عکس پروفایل روز تولد امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا با لینک مستقیم
زی

در این بلاگ میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی ها حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
قرار است اینجا
نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. سعی داریم در این سری مطالب گزیده‌ای از این نوشته‌ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.

مجله اینترنتی چشمک: نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... ح
دل را به هوای تو، ویرانه ای ساختم
        بگذار برود این دل بر باد،خاطره ای ساختم
موشک و بمب چه ترس باد بر این دل؟
       که با خاطره ی چشم تو خرابه ای ساختم
این ثانیه را بنگر بر این عظیم شهر
      که بی تو از شهر، سوخته شهری ساختم
هر جا را بنگری ز جای پایم
      جز خاکستر مگر رده پایی ساختم؟
تو که بر باور من،همان پُتک تخریبی     که با خاطرت از هر شهر خرابه ساختم!
+ نوشته های من صرفا نوشته های دل من است،نه وزنی دارند نه قافیه ای! نوشته های من یک مشت حرف
به ادامه مطلب بروید ...

عکسهای خنده دار و جالب شکلک های بامزه روی میوه ها را در این بخش از سایت ایران ناز مشاهده می کنید.

هنرنمایی روی میوه ها در بعضی اوقات بسیار جالب و خنده دار می شود به طوری که می توان از عکس آن ها به عنوان تصاویر خنده دار استفاده کرد و دل تعدادی از افراد را شاد کرد. در ادامه عکس های خنده دار از هنرنمایی بامزه روی میوه ها را ایران ناز گردآوری کرده است.

دانلود قشنگ ترین و باحال ترین عکس های روز ولادت امام رضا (ع) و عکس نوشته های میلاد امام رضا ع با کیفیت های عالی و خوب
عکس نوشته های میلاد امام رضا ع با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های ولادت امام رضا ع با لینک مستقیم
بهترین و قشنگ ترین و زیبا ترین و عکس نوشته ولادت امام رضا و دانلود عکس نوشته های میلاد امام رضا ع با کیفیت خوب
دانلود بهترین و باحال ترین و جذاب ترین عکس نوشته های روز ولادت با کیفیت های مختلف و عکس نوشته های میلاد ا
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
مجموعه مستند های زیبا و جالب همسایه شمالی سفرنامه ای است به کشور مسکو و بررسی اوضاع فرهنگی و اقتصادی این کشور. این مستند کاری از برنامه ثریا است که در چند قسمت ساخته و از شبکه مستند و افق پخش شده است. از آنجایی که این مستند فوق العاده برایم جالب بود و در اینترنت سایتی رو ندیدم که همه قسمت ها رو یکجا گذاشته باشه سعی کردم در این مطلب قسمت های مختلف این مستند جالب رو جمع آوری و برای دانلود قرار بدم.
ادامه مطلب
سایت تفریحی چفچفک :عکس نوشته گریه دار برای پروفایل ، عکس های متن دار و غمگین راجع به گریه ، جملات کوتاه به همراه عکس نوشته های غمناک و جدید در مورد گریه کردن، عکس نوشته های طعنه دار با موضوع گریه دار

عکس نوشته گریه دار جدایی

عکس نوشته گریه دار غمگین

عکس نوشته گریه دار برای پروفایل

عکس نوشته گریه دار تنهایی
عکس نوشته بسیار غمگین و گریه دار
یکم از نوشته های قدیمی خودم رو خوندم. چه حس خوبی داره! خودمو دوس داشتم! :)) چقدر پر روعم! ولی آدم وقتی مینویسه افق های ذهنش خیلی بازتر میشه انگار یه پروسه ایه که آدم رو کامل تر میکنه. هر چند نوشته ها با واقعیت ها هم ممکنه فاصله داشته باشه. یاد نوشته هام تو وبلاگ یه زنم ندارم میافتم که چقدر فانتزی داشتم و این روزا واسه خیلیاش حوصله ندارم!! 
دقیقا توو تاریخ ١٥ مرداد ٩٣ چیزی نزدیک به پنج سال پیش نوشته بودم "که بهت مشکوکم و حس آشنایی بهم میگه همه حرفا و کارا و ادا اصولات فیلمه". و چه جالب که بهم ثابت کردی درست فکر میکنم و نذاشتم بشم مترسک و عروسک خیمه شب بازی مسخره بازیای تو
مرسی ازت که عذاب وجدان ندارم
مرسی که نیستی
اس ام اس های خنده دار و سرکاری
 از مهمترین مزیتهای زندگی در کانون گرم خانواده نسبت به زندگی مجردی، تقسیم پشه ها بین اعضای خانوادست..
به خدا سوگند اگر ماه را در دست راستم و خورشید را دست چپم قرار دهید .....حس درس نیستتتتت!
یارو میره یخ بخره پول کم میاره به یخ دست میزنه میگه از این سردتر نداری؟
فصل عینک دودی بر همه ی هیزان عزیز مبارک. با آسودگی همه جای طرف را دید بزنید در حالیکه سرتان در آن راستا نیستانجمن هیزان مجرب و مجرد
تابلو هلال احمر رو به غضن
    در لحظه های بد و غم انگیز ، فقط به یاد داشته باشید که من تو را دوست دارم.شما اولین فکر من در صبح و آخرین فکر قبل از خواب. تو عشق من در زندگی و بعد از زندگی هستی.عشق من هرگز محو یا تغییر نمی کند ، حتی اگر وعده ها را فراموش کنی. هر وقت به عقب نگاه کنید ، من برای شما آنجا خواهم بود.

عشق همان چیزی است که نمی توانید فکر کنید یا توضیح دهید. فقط احساس می شود بنابراین جرقه عشق را در چشمان من احساس می کنم. این فقط برای شما است.حرفهایی که گفتم و احساسی که به اشتراک گذاشتم خالص ترین بود. شما می توانید در قلب من نگاه کنید تا خلوص را ببینید. دوستت دارم.
دانلود باحال ترین و قشنگ ترین و زیبا ترین و جذاب ترین عکس نوشته های مفهومی و سنگین با کیفیت های عالی و خوب
عکس نوشته های مفهومی و سنگین یا کیفیت های عالی و خوب ودانلود عکس نوشته های سنگین با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین و جذاب ترین عکس نوشت های خفن و دانلود عکس نوشته های مفهومی و سنگین
دانلود جدید ترین و بهترین عکس نوشته های مفهومی و سنگین با کیفیت های عالی و خوب و دانلود با لینک مستقیم
جدید ترین و بهترین و خفن ترین عکس نوشته های سنگین برای پ

فرهنگ آسیای شرقی همیشه جذابیت ویژه ای دارد و نکاتی درباره کشورهای آسیای شرقی وجود دارد که تحسین همگان را بر می انگیزد. در این مقاله حقایقی جالب درباره کشور ژاپن را بررسی می کنیم.

ژاپن، کشور چشم بادامی ها، فرهنگ و تمدنی غنی دارد. ژاپن از پیشگامان صنعت و نوآوری در جهان است و مردم این کشور به سخت کوشی مشهورند. تفاوت های گسترده فرهنگی بین غرب و شرق آسیا باعث شده که حقایق و قوانین ژاپن برای ما جالب به نظر برسد. در مقاله به معرفی حقایقی جالب دربا
داشتم تو کتاب خونم رو نگاه میکردم یه دفتری رو دیدم ماله دورانه کلاس هفتم برام خیلی جالب بود روش با ماژیک نوشته بودم غلط بنوسیسم با فاز ک*خل نامه و بعد این رو من شروع کردم به نوشتن که یه روز اومدم خونه دیدم مامانم اینو کرفته بود دستش و روی اون فوشش رو خط زده بود و بهم گفت که از این حرفای بد نزنو و اینا خلاصه که سر این دفتر کلی آب شدم 
بعد حالا اینا اصن مهم نیست اون چیزایی که توش نوشتم خیلی جالب تره ولی زیاده حسش که طبیعتن نیست همشو بنویسم ولی کلیت
بسمه تعالی
نشست کتابخوان با موضوع حقوق بشر آمریکایی در تاریخ 1398/05/08 در کتابخانه عمومی نیمروز زابل برگزار شد.
کتابهای ارائه شده در نشست عبارتند از:
1. سیاست حقوق بشر کارتر: نوشته فراز چمنی
2. امنیت انسانی و حقوق بین الملل: نوشته اربارا فن تیگر شتروم
3. شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد: نوشته دفتر مطالعات سیاسی
5.حقوق بشر دوستانه و مسائل نوظهور (جنگ های پسانوین): نوشته نادر ساعد
6. سازمان کنفرانس اسلامی حقوق بشر: نوشته اطهره السادات موسوی

فاطمه نقاش است. حرفه‌ای نیست اما تا حدودی کارش خوب است. زمستان، بی هوا و بی مناسبت، تابلویی به من هدیه داد. دوستش داشتم. کوباندمش به دیوار اتاقم. اما هر بار که نگاهم به آن افتاد، پیش از دیدنِ طرح روی بوم، آن نوشته ای که پشت ِ بوم برایم نوشته بود در ذهنم نقش می‌بست. برایم کوتاه نوشته بود :
بیرق گلگون بهار، تو برافراشته باش...

حالا... بهار است. ولی ...از بهاران خبرم نیست ... 

پی‌نوشت : 
دوست داشتم یک تکه از شعر ابتهاج را، یک روز، از زبان تو
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار را در سایت روبکا ببینی و شاد باشید.
میوه و سبزیجات جالب

میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
 سبزیجات زنده
عکس میوه های عجیب
میوه های زنده
میوه شبیه حیوانات
میوه شبیه انسان

گردآوری:روبکا
عکس های میوه و سبزیجات جالب و خنده دار
ادامه مطلب ...ادامه مطلب ...robeka robeka.ir تزیین میوه سایت روبکا سبزیجات زنده عکس میوه عکس میوه های عجیب میوه زنده میوه شبیه انسان میوه های زنده میوه های عجیب میوه و سبزیجات جالب میوه و سبزیجا
اگه عکس پروفایل هم‌کلاسی‌های دهه‌ی هشتادیم رو بذارم براتون فکر کنم همتون افسردگی بگیرید، یکیش روی پروفایلش نوشته "بهم بگو وصال چه حسی داره؟"! اون یکی نوشته تنهایی خیلی سخته! یکی دیگه‌اش نوشته جات رو به سایه‌ات هم نمیدم چه برسه به بقیه! و ... :|
واکنش من به همشون اینه (-_-) 
خدایا این دهه‌ی هشتادی‌ها کی انقدر بزرگ شدن؟ کی وقت کردن عاشق بشن؟ عاشق هم هیچی، کی وقت کردن شکست عشقی بخورن اخه؟:|
+حس افسردگی و پیری دارم، بیاین دلداریم بدین :(
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی
مجموعه ایده های جالب برای مراسم عروسی با ارائه بیش از هزاران ایده جالب و خلاقانه سعی کرده تا به زبان انگلیسی شما را در برگزاری مراسمی خاص کمک نماید. این مجموعه به دلیل ارائه ایده هایی مقرون به صرفه و در عین حال خاص و زیبا، توانسته به یکی از محبوب ترین مجموعه ها در میان زوج های جوان تبدیل شود. امروزه تلاش تمامی زوج های جوان بر برگزاری جشن عروسی خاص و منحصر به فرد با به کار گیری ایده هایی خلاقانه و جذاب
عکس نوشته ماه رمضان برای پروفایل
عکس عربی ماه رمضان
جمله عکس ماه رمضان
نوشته ویژه ماه رمضان
رمضان کریم
عکس پروفایل ماه رمضان
عکس زیبای مذهبی ماه رمضان
ماه رمضان
عکس نوشته ماه رمضان
عکس پروفایل دعای ماه رمضان
عکس نوشته شهر رمضان الذی انزل فیه القرآن
عکس شب قدر ماه رمضان
عکس زیبا با موضوع ماه رمضان ماه مهمانی خدا
عکس نوشته و عکس پروفایل ماه مهمانی خدا
عکس زیبا و نوشته دار برای ماه پربرکت 
عکس ویژه ماه رمضان
عکس پروفایل شروع ماه رمضان
جمله عکس
تصویر حسام الدین دولت آبادی که در زمان شاه نماینده مردم در مجلس و زمانی شهردار تهران بوده را به همراه تعدادی فایل خاطرات ایشون براتون میگذارم.اینکار دلیلی بر تایید ویا عدم تایید ایشون از سوی این وبلاگ نیست و فقط جهت ایجاد منبع می باشد.

۱نوشته های حسام الدین دولت آبادی1 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۲
نوشته های حسام الدین دولت آبادی۳ 
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۴
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۵
نوشته های حسام الدین دولت آبادی ۶
نوش
طرح کتاب‌خوان بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند» نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
کتاب بی نوشته

کتاب بی نوشته کتاب بی نوشته کتابی است با مضمون اجتماعی ،کتاب است که هیچ نوشته و نویسنده ای ندارد اما دریایی از تفکر در اعماق آن نهفته است کتابی که ذهن و قلب انسان را از وابستگی بی چون و چرا به تکنولوژی و فناوری باز می دارد این کتاب حاوی تعدای عکس و کاریکاتور در 39 صفحه pdf با مفهوم وابستگی  انسان به تکنولوژی است و خواندن آن انسان را بیدار می کند. ...
دریافت فایل
کتاب بی نوشته

کتاب بی نوشته کتاب بی نوشته کتابی است با مضمون اجتماعی ،کتاب است که هیچ نوشته و نویسنده ای ندارد اما دریایی از تفکر در اعماق آن نهفته است کتابی که ذهن و قلب انسان را از وابستگی بی چون و چرا به تکنولوژی و فناوری باز می دارد این کتاب حاوی تعدای عکس و کاریکاتور در 39 صفحه pdf با مفهوم وابستگی  انسان به تکنولوژی است و خواندن آن انسان را بیدار می کند. ...
دریافت فایل
بهنامهانرژی

دوستان این یک نوشته در باز ولی با رمزیابی میتونید بفهمید و اگر با خواندن این نوشته فهم خودت را از خدا فهمیدی و عمل کردی پس پرآمشترین فرد این جهانو آن جهانید...!

شروع؛
انسانمیتواندبهخداییخودشنزدیکشودفقطدرآنجاکهمیفهمدشرویامیکندنهزندگیولذتبخشترینمرگدنیارابردلنهانداردکهپیامبرانمآنراطلبن
تودگرپیرنیستیجواننیستیکودکمیانسالنیستیتوهمادریاییپنهانیتوهمانزمینناآگاهیکهشخمتمیزننددادنکردیزپازایندروناوکروگردونصداراز
عکس های عاشقانه
عکس نوشته پروفایل خاص و خفن مخصوص سال 1399
عکس نوشته پروفایل خاص و خفن بیش از 50 مدل در این مطلب از روبکا مشاهده نمایید.
عکس نوشته پروفایل عاشقانه
عکس نوشته پروفایل دخترونه
عکس نوشته پروفایل غمگین
عکس نوشته پروفایل خاص
عکس نوشته پروفایل تیکه دار
عکس نوشته پروفایل جدید
عکس نوشته پروفایل زیبا
عکس نوشته پروفایل اینستاگرام
عکس نوشته پروفایل عاشقانه جدید
عکس نوشته پروفایل سنگین
عکس نوشته پروفایل خدا
عکس نوشته پروفایل تنهایی
عکس
جوک و اس ام اس های خنده دار    یه توپ دارم قلقلیه ....... موهای سرم فرفریه ..... مسیج جدید نداشتم سرت کلاه گذاشتم   امروز سالگرد تولد پت و مته ! تو هم مثل من این روز رو به خنگ ترین کسی که میشناسی تبریک بگو!!! جنبه داشته باش واسه خودم نفرست   برداشتن قدمهای بزرگ در زندگی باعث پاره شدن خشتک انسان میشود  
دو تا یارو داشتن تو یه ماشین بمب کار میذاشتن یکیشون به اون یکی میگه:
اگه این بمب الان منفجر شه چی کار کنیم؟ اون یکی میگه نگران نباش من یکی
دیگه دارم  
عکس های عاشقانه
جدیدترین عکس نوشته های شعور و معرفت

عکس نوشته  در مورد معرفت و شعور انسان ها
عکس درباره شعور و معرفت
عکس نوشته های شعور و معرفت
عکس نوشته های درباره شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت
عکس شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت

عکس های عاشقانه
جدیدترین عکس نوشته های شعور و معرفت

عکس نوشته  در مورد معرفت و شعور انسان ها
عکس درباره شعور و معرفت
عکس نوشته های درباره شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت
عکس شعور و معرفت
عکس نوشته شعور و معرفت

کوتاه شدن زمان خیلی برام مشخص شده، امیدوارم که این شروعی باشه برای نوشتن، بدون حذف شدن، مدت نوشته ها هم کوتاه شده، از زمانی که یه نوشته متولد میشه تا زمانی که دیگه به نوشته مون اعتقادی نداریم هم کوتاه شده، و حذفش میکنیم ...
حسین گاراژیان

حقایق و دانستنی های علمی جالبمطالعه دانستنی های علمی سبب می شود که اطلاعات عمومی بالا برود و با حقایق جالبی آشنا شوید . این مطلب از سرگرمی نمناک را از دست ندهید تا با جالب ترین حقایق علمی آشنا گردید.دانستنی های علمی
دانستنی های علمی و جالب1.آیا می دانید قدیمی ترین بنا در شمال توکیو 50 هزار سال قدمت دارد.
2.آیا می دانید همه سیاره های منظومه شمسی از غرب به شرق دور محور خود میچرخند اما سیاره ناهید از شرق به غرب میچرخد.
سیاره های منظومه شمسی

ا
زیبا ترین و جدید ترین و باحال ترین عکس های حرم مطهر امام رضا (ع) و دانلود بهترین عکس نوشته های روز تولد امام رضا
عکس نوشته روز تولد امام رضا با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های میلاد امام رضا (ع) با لینک مستقیم
دانلود بهترین و جذاب ترین عکس نوشته های میلاد امام رضا (ع) با کیفیت های مختلف و دانلود عکس نوشته روز تولد امام رضا
زیبا ترین و قشنگ ترین و میزان ترین عکس نوشته های روز تولد امام رضا (ع) با کیفیبت های عالی و خوب و دانلود با ل
آشی برایت بپزم که یک وجب روغن رویش باشد که کنایه است از اینکه برایت نقشه شومی کشیده ام و حالت را می گیرم.
توی کتاب «سه سال در دربار ایران» نوشته دکتر فووریه٬ پزشک مخصوص ناصرالدین شاه مطلبی نوشته شده که پاسخ این مسئله یا این ضرب المثل رایج بین ماست.
او نوشته:
ادامه مطلب
نظر خودم در مورد این کتاب
نویسنده این کتاب در مورد زندگی شخصی خودش نوشته.در مورد مشکلات هایی که تا الان لمس کرده و همچنین درس ها و تجربه هایی که تا الان ان ها را درک کرده به زبان ساده و روان و سلیس بازگو کرده. همچنین فرد خیلی موفقی بوده تو زندگیش. و اعتقاد به این داره که هر شخص خودش باید قهرمان زندگی خودش باشد.و موضوع جالب دیگری که من تو خوندن این کتاب فهمیدم این بود که این خانم تو لس انجلس زندگی می کرد. بیشتر عادت و رفتارهایی که داشت مثل زنان  خا
ادامه ی بحثمون در مورد فیلم چروکی در زمان
به رمان " چروکی بر زمان" نوشته ی "مادلین لنگل" رسیدم در سال 1962
خوب!
سال 1962 خانم مادلین لنگل این رمان را برای کودکان ونوجوانان آن زمان ، نوشته اند.
راستش این مطلب که در کتاب مطرح شده یکی از تئوری های فیزیک کوانتوم می باشد.
فیزیک کوانتوم یک علم خیلی جالب و زیبا هست.
که خیلی از نظریه ها و قوانین فیزیک کلاسیک را رد می کند.
و 
ادامه مطلب
اس ام اس های خنده دار و سرکاری
یکی از چیزایی که آدمو خیلی داغون میکنه اینه کهیه پسر با دماغ عملی و ابرو برداشته و سه تیغه بیاد بگه :خیلی چاکرم داداشآخه این چه حرفیه میزنی ؟تو باید بگی : میســـی عــسیسماگه زنت زیادی می پرسه چنتا دوسم داری؟بگو اندازه یک کیلو خاک شیراینا بی کارنمیرن میشمرنتا چند ساعت آرامش داری !!!یکی از ویژگی های عجیب دخترا :وقتی عصبانی میشه به مدت ۴ ساعت با سرعت نور حرف میزنه !آخر سر پاشو میندازه رو اون یکی پاشو میگه :دهنمو باز ن
بسم الله الرحمن الرحیم
برام جالب بود که اکثر افراد معترض به حجاب اجباری اقایون بودند!
مثل اینکه حجاب خانمها به مذاقشون خوش نمیاد :)
.
دوم اینکه بیحجابا داد میزدن:
حجاب اجباری نباشه!
جالب نیست؟
.
سوم
چرا حرف میزنن همه باید گوش کنن 
ولی وقتی نوبت ما میرسه باید گوش ها کر بشه؟
قربونت منطقشون :)
.
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- درهنگ کنگ عده ای قلابی بعنوان خانواد های پلیستظاهرات میکنند که ما از کار  افراد پلیس منزجر هستیم- گرچه پلیس درهنک گنگ سعی میکند فقط شرورها را دستگیر کند  از کار های جالب  خیابانی را  بانوار  محدود میکنند که پلیس انجا نیاد  وافراد هم کاری برخلاف قانون انجام ندهند- ویک خیابان را در روی دیوارهای مطالبی که بین پلیس و مردم انعطاف های لازم رابوجود اورندشعارهای نوشته میشود این ترس وجود دارد که بعضی خانم ها
    هر وقت به آسمان پر از ستارگان درخشان نگاه می کنم ، فقط فکر شما به ذهنم خطور می کند شما هستید.بهترین کاری که در تمام زندگی برای من اتفاق می افتد عشق است. دوست داشتن تو اشتیاق من و گذراندن زندگی من با تو رویای من است. لطفا اجازه دهید رویای من محقق شود.می خواهم هر لحظه ای که با هم گذرانده ام را به خاطر بسپارم. آنها مانند رویاهای زیبایی هستند که من تا به حال داشته ام.

تو یه کتابی خواندم که نوشته بود:
پیرمرد میگفت
با گذشت سالها می بینی که پیر شده ام
و امیدوارم داناتر هم شده باشم.
قدیم ترها وقتی توی خیابان و یا پارک ها راه می رفتی دست بیشتر پیرمردها مجله و روزنامه می دیدی،وقتی  هم خانه
پدربزرگ ها و مادربزرگ ها می رفتی کنج یکی از اتاق ها یک کتابخانه با کتاب های مورعلاقه شان بود،شنیدن اخبار و رادیو 
و دیدن مستندها هم از سرگرمی های جالب اونا بود.خب معلومه چنین پدربزرگ ها و مادربزرگ هایی با کلی تجربه و آگاهی 
پیر
امروز فایل پی‌دی‌اف ۱۸ صفخه‌ای با عنوان«خاطرات نجف دریابندری از مرتضی کیوان» را خواندم، دوستی که از احوالاتم خبر دارد، آن را برایم فرستاده بود، نوشته بود: «شاید برایت جالب باشد»، از او تشکر کرده بودم و پیشاپیش گفته بودم همینطور خواهد بود و همین طور بود.
نمی‌دانم این ۱۸ صفحه را از چه کتاب یا مجله‌ای جدا کرده بودند، ولی بالای صفحات زوج نوشته شده بود «نجف دریابندری» و بالای صفحات فرد تا یک جایی نوشته بود «یک گفتگو» و از آنجا به بعد نوشته بو
جالبه که همون روزی که من داشتم به آخرین پیامم نگاه می‌کردم پی‌ام بده هنوزم نمیخوای حرف بزنی؟و جالب‌تر اینکه واقعا برام فرقی نداشت. جالب بود که اون اعتماد به نفسی که قبلا برام جذاب بود الان روی اعصابم بود. فروتن بودن چیزی ازتون کم نمیکنه بچه‌ها.فروتن و متواضع باشیم.پیمان پیمان، فروتن باش الاغ.
دانشکده پزشکی یه جشنی گذاشته بود برا شب یلدا، بعد انگار یه مهمانی هم داشته بودن. رو بنرش بزرگ ( بنرشون خیلی بزرگ بود) نوشته بود با حضور پورن استار!!! حالا نمیدونم قضیه جی بود، لابد یا طرف ازون تازه مسلمون شده ها بوده یا مثلاً شوخی‌ای نمایشی چیزی داشتن، ولی برام جالب بود. قبح یه کلماتی شکسته شده. ( هرچند دانشگاه تهران ماشالله خودش پیشروئه در این زمینه. ما با هرچی هم آشنا نبودیم اینجا آشنا شدیم!!) 
دیروز استادمون داشت از قشم صحبت میکرد که یه پژوهش
در این پست قصد دارم چندتا وبلاگ خوب برای شما دوستانم معرفی کنم. در کل اینترنت وبلاگ های بسیاری وجود داره و هر روزه هزاران صفحه حاوی اطلاعات و مطالب گوناگون تولید می شود. برخی از آن ها مفید و برخی دیگر به مانند چرک نویسی بیش نیستند.
هر یک از افراد با توجه به سلیقه و نیازهای روزمره خود، صفحه اینستاگرام، وبسایت و یا وبلاگی رو دنبال می کند که جالب توجه او است.
در ادامه چند وبلاگ جالب برای شما دوستان انتخاب کردم:
ادامه مطلب
یک نفر عکسی از پاهای تُپل نوزادی را در توئیتر به اشتراک گذاشته و زیرش نوشته: اگر می خوایید گاز بگیرید برید ته صف!
صدها نفر برای این پاهای بامزه غش و ضعف رفته‌اند. چند نفر نوشته‌اند همین فردا میرم «شوور»! می‌کنم، دو_سه نفر نوشته‌اند اصلاً من به عشق همین پاها می‌خوام بچه‌دار شم و ...
- مردی روی نوک کوهی ایستاده و دست‌هایش را باز کرده و نوشته: زندگی یعنی فتح قله‌ها!
- زنی در اینستاگرام عکسی از قورمه‌سبزی که پخته منتشر کرده و نوشته: هرکی هرچی دلش
 دانستنی جالب و کوتاه که با خواندن آنها بدون شک می گویید : نه بابا !!!!!
دانستنی های عجیب اما واقعی
تا به امروز تنها 0.001٪ از موجودات جهان مورد مطالعه قرار گرفته اند یعنی این جهان هنوز اسرار پنهان زیادی دارد و شاید به همین دلیل است که هیچ شخص زنده ای نمی تواند همه چیز را درباره ی این سیاره بداند. 
ادامه مطلب
    عشق یک احساس شیرین است. شما را از درون ، حتی از خارج تغییر می دهد. شما شروع به دوست داشتن همه چیز ، باد ، گل ، روز ، شب ، ماه ، ستاره ها می کنید. پس برای همیشه عاشق باشید.لحظه ای که تو را دیدم عاشق تو شدم. خوشبختی ، شادی بودن در کنار شما با ارزش ترین چیز برای من است. لطفا اجازه دهید من برای همیشه در این شادی با شما زندگی کنم.اگر همیشه خواسته ام چیزی را آرزو کنم ، آرزو می کنم که مال من باشد. آرزو می کنم رویای خود را زندگی کنم.

عکس های عاشقانه
عکس نوشته پروفایل خاص و خفن
در این مطلب از روبکا شاهد سری جدید عکس های زیبا از مدل کلاه و شال گردن بافتنی سال 2020  و 99 با طرح های به روز و شیک خواهید بود
عکس نوشته پروفایل سنگین
عکس نوشته پروفایل خدا
عکس نوشته پروفایل تنهایی
عکس نوشته پروفایل دروازه بانی
عکس نوشته پروفایلی جدید
عکس نوشته پروفایل پسرانه
عکس نوشته پروفایل مذهبی
عکس نوشته پروفایل واتساپ
عکس نوشته پروفایل دلتنگی
عکس نوشته پروفایلی
عکس نوشته پروفایل اسلحه
عکس پر
هشتمین مراسم پاسداشت ادبیات جهاد و مقاومت با موضوع گرامیداشت یاد و خاطره امیر سپهد شهید علی صیادشیرازی و انتشار تقریظ رهبر انقلاب بر کتاب «در کمین گل سرخ»تقریظ رهبر معظم انقلاب: «این نمونه جالب و بی سابقه ای است از گزارش جنگ در ضمن داستان شیرین زندگی یکی از شخصیتهای آن/ البته برجستگیهای شخصیت شهید صیاد شیرازی را در نوشته و کتاب بدرستی نمیتوان نشان داد او حقاً نمونه ای از یک ارتشی مومن و شجاع و فداکار بود. رحمت خدا بر او.»http://farsi.khamenei.ir/message-con
بی خوابی های ده دوازده سال قبل رو اینجا مینوشتم. توی این دفتر. هنوز دارمش و امروز داشتم نگاه میکردم به اون نوشته ها ... گاهی خوبه آدم برگرده به گذشته... مسیری که طی کردیم رو مرور میکنیم...دوست دارم بدونم ده سال دیگه چه جوری فکر میکنم... خدا میدونه... 
نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... حضور همیشگی و پررنگی داشته و دارند. سعی داریم در این سری مطالب گزیده‌ای از این نوشته‌ها را در اختیار شما قرار دهیم که امیدواریم مورد استقبال شما عزیزان قرار گیرد.
نوشته‌های طنزِ حاصل ذهن خلاق هموطنان ایرانی از ابتدای پیدایش sms و ایمیل تا به امروز در شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر، تلگرام و... حضور همیشگی و پررنگی
نگفته بودمتان. آن شب که عملم قطعی شد، یک آن لرزه به جانم افتاد که من اگر بمیرم، هیچ از من به جای نخواهد ماند ... هنوز هم می‌گویم ترسم از عمل نبود ... ترسم از چیز دیگری بود ... شما نمی‌دانید چه قدر، چه قدر، چه قدر سراپایم را استیصال گرفته بود. راستی راستی هیچ کاری نکرده بودم که بتوانم به آن دلخوش باشم ... پدر که رفت تا با دکترم حرف بزند موبایلم را برداشتم و خیلی از نوشته های این جا را که از دسترس خارج کرده بودم، به صفحه برگرداندم. نه از سر ناچاری ... نوش
معرفی سایت medium.com
اگر مقاله ای یا نوشته ای در ذهن دارید میتوانید در این سایت ان را نوشته و انتشار دهید تا دیگر دوستان نظرات خود را در خصوص نوشته شما ثبت کنند
برای ورود به این سایت بر روی لینک ذیل کلیک کنید
https://medium.com/@afra.sanatc/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%87%D9%86%DA%AF-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF-%D8%AE%D9%88%D8%A7%D9%86%D9%86%D8%AF%DA%AF%D8%A7%D9%86-%D8%B2%D9%86-%D8%A7%DB%8C%D8%B1%D8%A7%D9%86%DB%8C-%D8%AE%D8%A7%D8%B1%D8%AC-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%B4%D9%88%D8%B1-98-dc5b536cfaa7
حدود هفتاد درصد مراجعین به وبلاگ این حقیر، از طریق گوگل کردن عبارت "پول رنگ ریش روحانی" یا "هزینه رنگ ریش روحانی" و موارد مشابه وارد اینجا می شوند.
جالب است، اکثر مخاطبین من کسانی هستند که برایشان جالب است بدانند یک روحانی چقدر برای رنگ ریش خود هزینه می کند ؟ برای این مخاطبی در تور من افتاده به نظر شما چکار باید بکنم ؟
از طرف دیگر پاسخ نهادهای امنیتی و دولتی را چه بگویم که به اعتبار رنگ ریش رئیسشان برای خودم اعتبار خریده ام ؟!
جالب تر آن است که
سطرهایی هست که نوشته‌ای و دوست خواهی‌شان داشت، تا همیشه‌ها. سطرهایی هم نوشته‌اند و خوانده‌ای که زمزمه حتا کنی شاید. نوشیدن‌ام امشب، به ضرب دو گیلاس، سلام نوشتن‌ها باد که تو خود را می‌خواندی بی‌آنکه بدانی کلمه‌ها آینه‌‌اند...
دانلود زیبا ترین و قشنگ ترین و جذاب ترین و زیبا ترین و باحال ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر
عکس نوشته تبریک روز دختر با کیفیت های عالی و خوب و دانلود رایگان عکس نوشته های روز دختر با لینک مستقیم
دانلود جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر با لینک مستقیم
بهترین و جذاب ترین و زیبا ترین و قشنگ ترین عکس نوشته های تبریک روز دختر باکیفیت عالی و خوب
جدید ترین و بهترین و زیبا ترین و جذاب ترین و باحال ترین و دانلود ب
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور، طرح کتاب‌خوان
بهمن ماه با ارائه کتاب‌های «بحثی کوتاه پیرامون خطبه فدک» نوشته حاج‌آقا
مجتبی‌تهرانی، «در طلوع آزادی» حمیدرضا شاه‌آبادی، «شکنجه‌گران می‌گویند»
نوشته قاسم حسن‌پور، «گرگ‌سالی» نوشته امیرحسین فردی و «موهای تو خانه
ماهی‌هاست» نوشته محمدرضا شرفی خبوشان معرفی شد.
ادامه مطلب
امروز شروع کردم کتاب مهارت معلمی قرائتی رو بخونم بعضی نکاتش جالب هست:
نوشته بود امام باقر می فرماید :
تمام جنبندگان زمین و ماهیان دریا و هر موجود کوچک و یزرگی که در زمین و آسمان خداست برای تعلیم دهنده امور نیک استغفار میکنند.
کسانی که غافل باشند از حیوان هم پست تر میشوند:
غافل از خدا از وظیفه خود از قیامت از محرومان از توانمدی های خود از ارزش عمر خود و صرف کارهای بیهوده
چند روز قبل یکی از همکاران یک مقاله به من داد در مورد رتبه بندی تیم های ورزشی به کمک ریاضی.
من بعد از خوندن اون مقاله،  یه ایده خیلی جالب به ذهنم رسید در مورد پیدا کردن یک روش برای پیش بینی نتایج مسابقات فوتبال.
روش من متفاوت از روش هایی هست که در اون مقاله به کار رفته. روشی که میخوام به کار ببرم ترکیبی از چبر خطی و تا حدی یادگیری ماشین هست.
برای اینکه کار رو انجام بدم، نیاز به ثبت نتایج ۱۰ هفته اخیر لیگ فوتبال دارم، که وارد کردن نتایجش توی یک دون
جواب نگارش دهم صفحه 119 انشا صفحه 119 دهم انشا صفحه 119 نگارش دهم انسانی انشا صفحه ۱۱۹ نگارش دهم نوشته داستان گونه نگارش دهم نوشته داستان گونه پایه دهم مثل نویسی صفحه 122 نگارش دهم نوشته ای داستان گونه بنویسیدپیش ازنوشتن عناصر آن را مشخص کنید
انشا در ادامه مطلب
ادامه مطلب
طریقه بالا بردن بازدید سایت

نوشتن مقالات پر بازدید
اولین روشی که می توانید توسط آن بازدید سایت تان را به شدت افزایش دهید نوشتن مقالاتی است که در حوزه کاری شما طرفدار زیادی دارند.بسیاری از دوستان فکر می کنند اگر فقط در حوزه کاری خود مقاله بنویسند کار بسیار پسندیده ای می کنند و چون تعداد صفحات سایت شان زیاد می شود باید ترافیک سایت شان هم روز به روز افزایش پیدا کند. در صورتی که اصلا این طور نیست! مقاله ای که می نویسید باید با هدف خاصی نوشته شود و
سلام مامان!
امروز سر کلاس داشتم چند تا از نامه هایی که برای خواهرت هدی نوشته بودم را میخواندم، بچه ها صدایشان در آمده بود و مدافعان حقوق تو شده بودند که چرا برای تو نامه ننوشته ام و چرا بین بچه هایم تبعیض قائل میشوم!
گفتم برای زینب هم نوشته ام. گفتند حتما نوشته اید: مراقب خواهرت هدا باش! نکند صدایش را در بیاوری مگر نه میکشمت  :)))
جانِ مادر! راستش عذاب وجدان گرفتم‌. آمدم بنویسم هیچ هم اینطور نیست. خیلی هم دوستت دارم. فقط نمیدانم چرا نوشتن برای هدی
ریچارد نفیو در کتاب خود نوشته است که ما برای همراهی سایر کشور با خود برای تحریم ایران از آنها یک سوال ساده اما مهم و موثر را می‌پرسیدیم: «آیا شما ضمانت می‌دهید که منافع ناشی از فعالیت اقتصادی شما در شراکت با ایران منجر به افزایش سرمایه گذاری در تلسحات هسته ای ایران نمی‌شود؟»نکته جالب این سوال این است که اگر در مورد هر کشوری این سوال پرسیده شود قطعا پاسخ شنیده شده همان پاسخ دلخواه پرسشگر خواهد. اما این سوال فقط برای ایران پرسیده می‌شود، چر
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم بیش‌تر از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 
وای امروز که کوه رفته بودم، پاهام داشت می‌لرزید. جدّی داشت می‌لرزید. :)) نمی‌دونم از ترس بود یا پاهام بی‌جون شده بود. جالب بود واقعا.
یاد یه باری افتادم که برای اولین بار دندونام داشت می‌خورد به هم از سرما. و اون باری که از تعجب دهنم ناخودآگاه باز شد. موقعیت‌هاشون رو یادم نیست ولی یادمه برام جالب بود؛ این که اتفاق‌هایی که فکر می‌کردم صرفا اغراق شده‌ن واقعا اتفاق می‌افتن. 

همه دوستان و آشناها منو به عنوان یه آدم شوخ میشناسن. 
مثلا وقتی دوستام منو میبینن اولین واکنششون یه لبخنده که میاد روو لبشون :دی
توو وبلاگای قبلی هم طرز نوشتنم طوری بوده که عموما طنز توش بوده و طنازی! بودم واسه خودم به قول دوستان :)) 
اما از وقتی اومدم بیان اون چاشنی طنز از نوشته هام رفته تقریبا. حالا یکی از دلایلش جو سنگینه بیانه به نظرم :دی

با این حال چند وقت پیش یکی از دوستان قدیمی که توی شبکه های اجتماعی هم با هم در ارتباطیم به طور ناخودآ
از امروزم کلی نوشته بودم
اما چون بلد نبودم چند ثانیه رفتم توی گالری تا یه عکس رو ادیت کنم که وقتی برگشتم دیدم همه ی نوشته هام پاک شده :((((
چون تلاش کردم و دیدم دیگه نمیتونم مثل متن قبلی بنویسم پکر و عصبی ام.

+پکر نباش خواهر...
-نیستم :(
+مطمعنی؟؟
- اوهوم، مگه تجربه نبود؟! :)

نام تمام پرنده هایی که در خواب دیده امبرای تو در این جا نوشته امنام تمام آنهایی را که دوست داشته امنام تمام آن شعر های خوبی را که خوانده امو دستهایی را که فشرده امنام تمامی گل ها رادر یک گلدان آبیبرای تو در این جا نوشته اموقتی که می گذری از این جایک لحظه زیر پاهایت را نگاه کنمن نام پاهایت را برای تو در این جا نوشته  
-----
خطاب به پروانه ها-رضا براهنی
عاقا امروز  داشتم توی پست های پیش نویس شده سالها قبلم توی همین وبلاگ میگشتم اون روزا که  هنوز اینستا نرفته بودم یه عالمه پست پیش نویس شده قدیمی دارم برای سالهای نود و چهار و پنج که بعد از ترک وبلاگ هیچ وقت ثبت نشد بین اون پستا این دست نوشتم رو پیدا کردم خیلی خوشم اومد نمیدونم کی این رو نوشتم ولی خب جالب بود برام تصمیم گرفتم امروز انتشارش بدم 

من برایت یک غزل گفتم 
یک غزل ساده 
یک غزل بی ادعا 
یک غزل از جنس شبهای بلند بی تو در آوار سرد آرزو هایم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها